Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přílet na letiště v Hamburgu! Další šok!

16. 12. 2006

Hey to už fakt jestli si řikaji fans tak jsem novej papeř fakt co tim chcou dokázast že jim ublíží a takže si jich jeden z nich všimne ani nahodou svině jendy chudačci TH

Takže nějaký německý noviny nebo časopis rozhlásil, kdy přijedou TH z Ruska a kde budou. Samozřejmě, že se to dozvěděli fans a čekali tam na ně. Bylo jich tam opravdu hodně! Jako už v Rusku bodyguardi znova nezvládli situaci. Bylo tam kolem 70 fanoušků! Kteří jakmile uviděli kluky vystupovat z letadla, začali křičet, strkat do sebe a vyvádět. Když to prý uviděli kluci, úplně se vyděsili, protože tohle nečekali. Na jejich obličejích prý bylo vidět zděšení. Hlavně Tom prý byl vyděšený!! Nejdřív Rusko a teď i Německo! Bodyguardi měli co dělat, aby co nejrychleji dostali kluky do jejich auta. Jakmile se k němu "probojovali", tak za sebou rychle zamkli dveře, protože fans opravdu šíleli! Dokonce prý i pronásledovali k autu i Davida Josta, na kterého tam čekalo jeho taxi!

Více infošek jsem dneska nesehnala, pokusím se zítra až přijdu ze školy ;-) EVELYN

PS: Myslím, že je to hrůza tohle, co se děje není normální! A v jeden den!! Ti fans snad opravdu zešíleli a víte, co to musí být pro Toma?! Nejdřív kdysi jak ho natlačili na zeď a dočetla jsem se, že mu tam prý i ustřihli dred nebo co (to jsem nepobrala jestli kdysi nebo tady na tom letišti), možná proto byl když se podíváte na videa z té doby, tak vyděšený!!! Teď v Rusku, kdy spadnul na zem a na něj fanynky a když viděl to letiště! Já být na jeho místě, tak mám taky vyděšený obličej! Jako myslím, že některé fans se chovají už hrozně! Tohle přehání! Vím, že možná my bychom se chovali stejně - hlavně abychom měli jejich podpisy nebo tak - ale tohle?! Někoho tahat za vlasy, stříhat mu dredy!, děsit je k smrti! A dokonce i Davida Josta! Prostě je lituji!

Kluci měli hodně špatný týden :-(

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář